OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2024

  1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła w roku liturgicznym, która jest zarazem pierwszą niedzielą miesiąca. Po każdej Mszy świętej adorujemy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  2. W tym tygodniu wspominamy 5 lutego – św. Agatę6 lutego – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, 10 lutego – św. Scholastykę.
  3. Natomiast w przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Nabożeństwo dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia odprawiamy w naszym kościele zawsze podczas rekolekcji wielkopostnych.
  4. Z całego serca dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli przy rozbieraniu szopki, choinek i ozdób świątecznych w naszej świątyni. Niech Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi każdy przejaw dobroci i życzliwości.
  5. Serdeczne Bóg zapłać parafianom z ul. Lubelskiej, którzy opiekowali się naszym kościołem w styczniu, a na miesiąc luty o taką samą pomoc prosimy parafian z ul. Mieleckiej.
  6. Bóg zapłać, za dzisiejsze ofiary na tacę i wszelką pomoc świadczoną na rzecz naszej parafii.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Wszystkim uczestnikom dzisiejszej liturgii, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.