OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA 14.01.2024

 1. Dzisiaj druga niedziela zwykła w roku liturgicznym.
 2. W tym tygodniu patronują nam: 17 stycznia – św. Antoni opat; 19 stycznia – św. Józef Sebastian Pelczar.
 3. W czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 4. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do wspólnej celebracji i osobistej refleksji nad Bożym słowem.
 5. W niedzielę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w poniedziałek, 22 stycznia – Dzień DziadkaNiech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych babć i dziadków. Żyjącym życzymy Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych prosimy o radość życia wiecznego.
 6. Za tydzień w III Niedzielę miesiąca, ofiary na tacę przeznaczone będą na wsparcie naszej Parafii. „Bóg zapłać” za zrozumienie, życzliwość i ofiarność.
 7. Również w przyszłą Niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci z klas III SP, przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
 8. Zapraszamy z na jasełka przygotowane przez dzieci z Przedszkola nr 46, które odbędą się w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00
 9. Zgodnie z hasłem roku liturgicznego zapraszamy do zapisywania się do wspólnot w naszej Parafii. W pierwszą niedzielę lutego uroczyste przyjęcie nowych członków do Róż Różańcowych.
 10. Parafia Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana razem z Legionem Maryi, organizuje w tym roku dwie pielgrzymki. Pierwsza do Gruzji i Armenii w terminie 27.06 – 06.07.2024 r., druga do Fatimy w terminie 14 – 28.09.2024r. Więcej informacji oraz zapisy u Pani Stanisławy Dramińskiej.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 12. Wszystkim uczestnikom dzisiejszej liturgii, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
 13. Jutro ostatni dzień odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy w naszej Parafii. Udamy się na ul. Mielecką. Pierwszy kapłan od godz. 10:00 Mielecka 26 – 36; drugi kapłan od godz. 16:00 Mielecka 38 – 42. Jeśli jakaś rodzina z różnych przyczyn nie przyjęła księdza po kolędzie, a chciałaby to uczynić, prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty w celu ustalenia terminu wizyty.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.